KKK

Millest on minu tulevane taignarull tehtud?
— Igale meie taignarullile pööratakse erilist tähelepanu nagu kunstiteosele. Kasutame tootmisprotsessis kaasaegseid tehnoloogiaid, mis võimaldavad meil saavutada kvaliteetseid tulemusi ja selgeid mustrijooni. Pärast töötlemisprotsessi on pöök, millest taignarullid valmistatakse, toiduga kokkupuutumiseks täiesti ohutu. Oliiviõli kantakse peale käsitsi, see sobib puidule ideaalselt ja aitab struktuuri säilitada
— Kuidas taignarulli kasutada?
— Enne mustri pealekandmist veenduge, et olete veeretanud tainast sileda kihi, pidage meeles, et tainas ei tohi kleepuda lauale ega ka rullile, rulli võib määrida oliiviõliga või raputada peale jahu, et tainapind oleks kuiv ja ei oleks "märgasid" kohti. Pärast seda saate kinnitada jäljendi.
Mida tuleks teha, et muster toimiks?
— Selleks, et muster tainale kinnituks, jahutage tainas külmikus, seejärel rullige, lõigake küpsised välja ja pange tagasi külmikusse, soojendage ahju 200 kraadini, asetage jahtunud mustriga küpsised küpsetusplaadile ja pange 5-7 minutiks ahju.
Kuidas taignarulli puhastada?
— Taignarulli puhastamine on väga lihtne, piisab, kui võtate nõudepesukäsna ja pesete kogu ülejäänud taina veega ära, olge ettevaatlik ja vältige veega pikemaajalist kokkupuudet. Pidage meeles, et taignarulli ei tohi pesta nõudepesumasinas.
Kuidas taignarulli hooldada?
— Määrige kuiva taignarulli linaseemneõliga iga 2-3 kuu tagant ja selle kaunis välimus säilib pikka aega.
Millised on saadaval olevad suurused?
— Taignarullid on saadaval kahes suuruses, suur ja väike. Suur taignarull – käepidemetega 38 cm pikk, tööpinna pikkus – 18 cm, läbimõõt 6 cm, kaal 450 g. Väike rull sangadega – 23 cm, tööpinna pikkus 11 cm, läbimõõt 4,3 cm ja kaal 180 g.
Kui taignarull on katki või defektne, kas ma saan selle tagastada?
— Jah, loomulikult, teil on 60 päeva pärast tellimuse esitamist aega pretensioonide esitamiseks, probleemide ja kauba mittevastavuse korral tagastame teile raha või saadame teile uue taignarulli.
Made on
Tilda